Atgal

Naujienos

Pirmoji „Eika Asset Management“ fondo investicija Lenkijoje – verslo centras Varšuvoje

Fondų valdymo įmonės UAB „Eika Asset Management“ valdomas nekilnojamojo turto fondas UAB „Eika Real Estate Fund“ užbaigė sandorį dėl verslo centro „Celebro“ įsigijimo Varšuvoje, tai yra pirmoji fondo investicija kaimyninėje Lenkijoje. Verslo centre įsikūrę du inkariniai nuomininkai – „Avon“ ir „Pratia“. Sandorio suma neatskleidžiama.

Verslo centras „Celebro“ – 2019 m. baigtas modernus pastatas įsikūręs adresu Gladka g. 22 Varšuvoje. „Celebro“ yra netoli Šopeno oro uosto ir pagrindinių magistralinių kelių. Tai patogi vieta, iš kurios nesudėtinga pasiekti svarbias vietas – miesto centrą, verslo centrų rajoną Mokotov ar Jerozolimskie „koridorių“. Pastatas turi BREEAM „New Construction Very Good“ vertinimą.

7,200 kv. m ploto verslo centras turi 139 parkavimo vietas. Šiuo metu „Celebro“ yra 100 proc. išnuomotas dviem stipriems nuomininkams: „Avon“, vienam žinomiausių pasaulinių kosmetikos prekių ženklų, ir klinikai „Pratia“, priklausančiai „Neuca“ grupei, vienai didžiausių Centrinės ir Rytų Europos farmacijos bendrovių.

Viktorija Orkinė, EAM generalinė direktorė teigia, kad tai yra trečioji fondų valdymo įmonės investicija užsienyje. „Ši investicija yra kryptingai įgyvendinamos mūsų pasirinktos strategijos – investuoti į CEE šalis – dalis tuo pačiu diversifikuojant portfelį. Investicija į šį verslo centrą saugi, nes generuoja nuolatinį ilgalaikį nuomos pajamų srautą, be to, tikime Varšuvos miesto potencialu ir toliau planuojame investicijas šiame regione“, – dalijasi V. Orkinė.

Verslo centras įsigytas iš nekilnojamojo turto plėtotojo „White Stone“, sandorį padėjo įgyvendinti Lenkijoje veikiantys konsultantai JLL, teisininkai „Eversheds-Sutherland“ bei finansų ir mokesčių konsultantai TPA. Sandorį finansavo BNP Paribas bankas.

„Celebro“ yra 9-oji EREF investicija. Be jos EREF investicinį portfelį sudaro „Highway“ verslo centras ir „Audi“ bei „Volkswagen“ automobilių atstovybės Vilniuje, „DHL Lietuva“ terminalas Vilniaus oro uosto teritorijoje bei „BENU“ vaistinių valdytojo „Tamro“ logistikos centras Kauno LEZ, „ViaCon Baltic“ gamybos centras Kauno rajone, „Business Centrum Tesla“ verslo centras Slovakijoje, „Groston“ prekybos centras Rygoje.

EREF yra antrasis iš keturių EAM valdomų nekilnojamojo turto fondų, investuojantis į komercinės paskirties objektus. EREF investuoja į klasikinį komercinį turtą – biurų pastatus, prekybos centrus ir logistikos ar lengvosios pramonės objektus CEE regione.