Atgal

Naujienos

„Eika Asset Management“ valdomas fondas įsigijo žemės sklypus Pilaitėje ir Naujininkuose

Investicijų valdymo bendrovės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomas fondas „Eika Development Fund“ (EDF) įsigijo žemės sklypus Vilniuje, Pilaitės ir Naujininkų mikrorajonuose. Pirmasis įsigijimas įvykdytas kartu su AB „SKV-Valda“ ir apima du – 32 a ir 46 a – žemės sklypus adresu Pilkalnio g. 5 ir 7 Pilaitėje. Antrasis įsigijimas yra 55 a žemės sklypas adresu Kaminkelio g. 23 Naujininkuose. Sandorių sumos neatskleidžiamos. Patvirtinta, kad fondo investuotojų pritarimu projektus valdys UAB „Eika“.

Pilkalnio gatvės sklypai yra vakarinėje Pilaitės dalyje, ramioje vietoje netoli Gelūžės ežero. Pagal detalųjį planą sklype planuojama projektuoti ekonominės klasės daugiabučius namus. EAM generalinė direktorė Viktorija Orkinė teigia, jog investicijos į žemės sklypus Pilaitės mikrorajone visuomet aktualios, kadangi ši vieta nuo seno pamėgta vilniečių ir nuolat yra tarp top–3 mikrorajonų, kuriuose įsigyta daugiausiai naujos statybos būstų. „Pilaitė yra miestas mieste, mėgstamas dėl savo žaliųjų plotų bei čia pat esančių prekybos ir pramogų centrų,“ – pasakoja V. Orkinė.

Kaminkelio gatvės sklypas yra pietinėje Naujininkų dalyje, nuo Vilniaus pietinio aplinkkelio atskirtas dosniu žaliuoju plotu. Pagal detalųjį planą sklype planuojama projektuoti vidutinės klasės daugiabučius namus. „Naujininkų rajonas pasirinktas ne atsitiktinai, jau kuris laikas ieškome investicinių galimybių būtent šiame Vilniaus miesto rajone. Manome, kad ši vieta puikiai atitinka šios dienos rinkos poreikius – objektas yra netoli nuo miesto centro, puikus susisiekimas viešuoju transportu, dviračiu ar paspirtuku, o svarbiausia – šalia yra daug žalumos,“ – teigia EAM fondų valdytojas Andrius Uždavinys.

Sklypai Pilaitėje ir Naujininkuose yra antroji ir trečioji EDF investicija. Be jos EDF investiciniame portfelyje yra sklypas Vilniaus Visorių rajone. EDF buvo įsteigtas 2020 m. liepos mėn., ir yra orientuotas į mišrios paskirties NT investicijas, tai yra trečiasis EAM valdomas nekilnojamojo turto fondas. Fondas yra skirtas informuotiesiems investuotojams. EAM pirmojo fondo „Eika Residential Fund“ portfelyje jau yra trys būsto projektai: „Antakalnio panorama“ sėkmingai baigtas vystyti, tuo tarpu „Šv. Stepono Baltas lapas“ bei „Mėlyni vilkai“ Vilniuje yra vystomi šiuo metu. Pirmojo fondo investicinė veikla jau baigta, tad šie du fondai nekonkuruoja tarpusavyje.